ÖZGÜR PENCERE ÇOCUK ve GENÇ KALEM ÖYKÜ YARIŞMASI SONUÇLARI (2018)

 

MERHABA SEVGİLİ GENÇ YAZARLARIMIZ, YAZMAYA GÖNÜL VERMİŞ ÇOCUKLARIMIZ

Yarışmamızın değerlendirme kısmı da sona erdi. Sonuçları sayfanın sol yanındaki ilgili bölüme girerek görebilirsiniz.

Duyurusu yapılan,  listede yer alan öyküler PENCEREMDE ÖYKÜ VAR (14) kitabında yer alacak öyküler ve ödülleri göstermektedir.

Bu yılki yarışmamız, başlangıçtan beri birlikte olduğumuz değerli büyüğümüz, yazarımız merhum Muzaffer İzgü anısına düzenlenmiştir. Özel Ödüller eklenmiştir.

 

1178 öykü arasından  değerli jüri üyelerimizin seçtiği öyküleri, yazan çocuklarımızı ve okullarını, özellikle de gencecik yeteneklere destek olan, bilgi aktaran, onların yeteneklerini ortaya koyabilmeleri için teşvik eden değerli öğretmenlerimize de çok teşekkür ederiz. Bundan sonra kitaplarımızda öğretmenlerimizin de ismi yer alacaktır.

Lütfen LİSTEYİ DİKKATLİ OKUYUN. İSİMLERİ OLMAYAN ÖĞRETMENLER, HATALI YAZILMIŞ İSİMLER, OKUL ÜNVANLARI, vb VARSA 

sstuncel@gmail.com ya da info@ozgurpencere.com

aracılığı ile düzeltmeleri bize 2 gün içinde gönderin.

Kitabımız basılmak üzere bu hafta sonu matbaaya gönderilecektir.

 

 

LİSTEDE ADI OLMAYAN SEVGİLİ ÇOCUKLARIMIZ-GENÇLERİMİZ

Bu sizin kötü yazdığınız anlamına gelmez. Bugün olmaz ama gelecek yarışmalarda birincilik bile alabilirsiniz. Ya da geçmiş yıllarda derece alan arkadaşlarınızın bu veya başka yarışmalarda kitaba giremediği durumlar da oluyor. Bunları hiç unutmayın lütfen! Sakın yazmaktan vaz geçmeyin. Bu da bir deneyim oldu sizler için. Belki bu, sizlerin daha çok okuyup, daha deneyim kazanıp daha da güzel yazabilmenize yol açacaktır. Bizim sizlere güvenimiz var. Yeter ki siz vaz geçmeyin yazmaktan, bir gün mutlaka siz de başarırsınız... Yaşamın her alanında olduğu gibi...

Dereceye giren, girmeyen tüm katılımcı çocuklarımıza yazmaya olan sevgilerinden, özgüvenlerinden ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Hepinizi çok seviyoruz.

 Ş.Sema Tuncel

 

Yarışma İletişim maili:

 info@ozgurpencere.comİletişim numarası:

0 535 422 1718


Gerekli ek bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.
www.ozgurpencere.com

https://www.facebook.com/ozgurpencereoyku/